Υψηλές πτήσεις στους πίνακες τηλεθέασης συνεχίζει να καταγράφει το Star και στη νέα τηλεοπτική σεζόν.
Στην ενημερωτική ζώνη των 20:00 και στο εμπορικό κοινό 18-54, για τον μήνα Οκτώβριο, το Κεντρικό Δελτίο του Star με τη Μάρα Ζαχαρέα, Δευτέρα έως Παρασκευή και την Κατερίνα Παναγοπούλου τα Σαββατοκύριακα, κέρδισε την πρώτη θέση με 12,6%, αφήνοντας στη δεύτερη θέση τον ΣΚΑΙ με 10,5%.
Εκρηκτική ήταν η άνοδος και στο Μεσημεριανό Δελτίο, το οποίο με στροφή στα κοινωνικά θέματα και τα προβλήματα της καθημερινότητας και παρουσιάστρια την Ελένη Τσαγκά, σημείωσε 16,8% στο δυναμικό κοινό 18-54, καταγράφοντας άνοδο 58,5%.
Στην ενημερωτική ζώνη των 20:00 και στο εμπορικό κοινό 18-54, για τον μήνα Οκτώβριο, το Κεντρικό Δελτίο του Star με τη Μάρα Ζαχαρέα, Δευτέρα έως Παρασκευή και την Κατερίνα Παναγοπούλου τα Σαββατοκύριακα, κέρδισε την πρώτη θέση με 12,6%, αφήνοντας στη δεύτερη θέση τον ΣΚΑΙ με 10,5%.
Εκρηκτική ήταν η άνοδος και στο Μεσημεριανό Δελτίο, το οποίο με στροφή στα κοινωνικά θέματα και τα προβλήματα της καθημερινότητας και παρουσιάστρια την Ελένη Τσαγκά, σημείωσε 16,8% στο δυναμικό κοινό 18-54, καταγράφοντας άνοδο 58,5%.
Πολύ ωραία και ανάλαφρα δελτία έχei.
ΑπάντησηΔιαγραφήΜπράβο στο STAR!