Δηλώσεις στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου έκανε η Ιωάννα Μαλέσκου. Η παρουσιάστρια απάντησε και για τα αρνητικά σχόλια που γίνονται για το TV Queen.
«Και μόνο που ασχολούνται με το TV Queen, χαμογελάω. Δεν έχω να απαντήσω κάτι και επίσης δεν ξέρω τι ορίζεται ως trash, τι ορίζεται ως ποιότητα, το ορίζεται γενικά ως καλό. Ο καθένας βλέπει τα πράγματα από διαφορετική σκοπιά και με τη δική του ματιά», είπε αρχικά η Ιωάννα Μαλέσκου.
Η Ιωάννα Μαλέσκου είπε επίσης, σε ερώτηση για το τηλεοπτικό της μέλλον: «Δεν μου αρέσει να κάνω κάτι που τρέχει και να μιλάω για το επόμενο. Ότι συζήτηση ή επαφή ή σκέψη μπορεί να έχει γίνει, το θεωρώ πολύ πιο σωστό να κοιτάζεις αυτό που κάνεις τώρα».
Σιγά ρε παιδιά που είναι τέρας. Ένα κλασικό ριάλιτι είναι. Έχουμε δει πολλά τρας το τβ Κουίν δεν είναι ντροπιαστικο
ΑπάντησηΔιαγραφήΚανείς δεν ασχολείται βασικά -καλά εντάξει υπερβολή, η πλειοψηφία δεν ασχολείται -αλλά εντάξει τί να πει τώρα; Λίγο αστείο το ότι δεν ξέρει τί είναι trash και τί ποιότητα αλλά και πάλι είναι η παρουσιάστρια του συγκεκριμένου προϊόντος τί άλλο να έλεγε;
ΑπάντησηΔιαγραφήΕγώ επειδή βλέπω ολα τα λάιβ με Ιωάννα είναι κύρια και με απόλυτο σεβασμό απέναντι στις παίκτριες και τους κριτές. Τρας για μένα είναι η καινούργιου κ η πανιά. Όχι η μαλεσκου
ΑπάντησηΔιαγραφή