Όχι με ένα, αλλά πιθανόν με δύο κανάλια θα κλείσει συμφωνία ο Νίκος Μουτσινάς ενόψει της νέας σεζόν. Εκτός από την τηλεοπτική επιστροφή του, ο γνωστός παρουσιαστής και ηθοποιός έχει ως βασικό μέλημα να βρει χρηματοδότηση για την κινηματογραφική μεταφορά της θεατρικής του παράστασης «Τα βαφτίσια».
Στις συζητήσεις που πραγματοποιεί με τα κανάλια, όπως αναφέρει η Reallife, ζητά από τους σταθμούς να αναλάβουν ρόλο συμπαραγωγού στην ταινία του. Για την ώρα, δεν φαίνεται να υπάρχει κανάλι που θα καλύψει και τα δύο ζητούμενα. Για την τηλεοπτική επιστροφή με late night εκπομπή, ο Ν. Μουτσινάς βρίσκεται πιο κοντά στον Alpha, ενώ σε ό,τι αφορά την ταινία του συνεχίζονται οι συζητήσεις με το Mega
Late night show στον Alpha?Μα καλα,εχουν ξεχασει την παταγωδη αποτυχια του "Νικος Clock" που κοπηκε μολις στην 3η εκπομπη?Δεν κανει για βραδυνη ζωνη ο τυπος,μεσημεριανη και πολυ του ειναι
ΑπάντησηΔιαγραφήΗ εκπομπή που ταιριάζει στο Μουτσινά είναι το Δέστε τους. Βραδινή εκπομπή με συνεντεύξεις δεν του ταιριάζει.
ΑπάντησηΔιαγραφή