Να σας θυμίσουμε ότι άγνωστος τηλεφώνησε λίγο πριν τις 11 και είπε ότι έχει τοποθετηθεί βόμβα και έδωσε 20 λεπτά για να εκκενωθεί το κτήριο.
Άμεσα ειδοποιήθηκε η Ελληνική Αστυνομία και δόθηκε εντολή να εκκενώσουν όλοι οι εργαζόμενοι τον χώρο προκειμένου να γίνει ο απαραίτητος έλεγχος για ασφάλεια.
Έτσι λοιπόν η εκπομπή του ΑΝΤ1 διεκόπη και στη θέση της προβλήθηκε η σειρά, Κωνσταντίνου και Ελένης.
Λίγο μετά τις 12 η εκπομπή επέστρεψε με τον Γιώργο Λιάγκα να δείχνει τι επικράτησε έξω από τα σούντιο Κάππα και αναφώνησε "Το ζήσαμε και αυτό... Κάθε βλάξ μπορεί να παίρνει τηλέφωνο και να λέει ότι έβαλε βόμβα και να χαλά τη ροή ενός καναλιού... Τώρα αυτό αν είναι έξυπνο ή όχι;"!
Πως βγήκε στον αέρα η εκπομπή από τη στιγμή που διακόπηκε; Έβαλε Κωνσταντίνου και Ελένης. Δηλαδή ξεκίνησε να παίζει το επεισόδιο και το έκοψαν χωρίς να ολοκληρωθεί; Απαράδεκτο! Και ολόκληρο κανάλι δεν μπορούσε να βάλει μια ταινία; Φτάνει πια με το Κωνσταντίνου και Ελένης
ΑπάντησηΔιαγραφήΠραγματικά, εσύ πρέπει να είσαι τελείως βλαξ!
ΔιαγραφήΠήρε και η Καινούργιου τηλέφωνο τον Λιάγκα για να βγει ζωντανά στην εκπομπή της αλλά αυτός δεν το σήκωσε. Σιγά μην της δώσει τσάμπα νούμερα τηλεθέασης.
ΑπάντησηΔιαγραφή