Με πρωτιά έκλεισε και ο Φεβρουάριος για τη «Μάγισσα», που με τη συγκλονιστική πλοκή της κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον του κοινού.
Η υψηλών προδιαγραφών σειρά του ΑΝΤ1 παρέμεινε στην κορυφή, στο δυναμικό κοινό 18-54, με μέσο όρο 17,3%, ενώ οι δυνατές εξελίξεις της ιστορίας της καθήλωσαν περίπου 1.476.120 τηλεθεατές, στο σύνολο κοινού, έστω και για 1’.
Αξίζει να σημειωθεί ότι η σειρά είχε ιδιαίτερη δυναμική στις γυναίκες, καταγράφοντας μέσο όρο μέχρι και 24,8% σε επιμέρους κοινό, ενώ και οι άνδρες συντονίστηκαν μαζί της, αγγίζοντας σε επιμέρους κοινό το 17%.
Ο μύθος της «Μάγισσας» συνεχίζεται με επεισόδια που θα συναρπάσουν και πάλι, με την αριστοτεχνική τους αφήγηση, την κινηματογραφική τους σκηνοθετική προσέγγιση, αλλά και τις εξαιρετικές ερμηνείες του cast.
Να δουμε τι θα κάνει τωρα ο Αντ1 με τις ψυχοκόρες. Αυτες αντε να πιασουν ένα 11 αν και με πολυ δυνατό σενάριο.. Και το φυγά γιατί τον κρατάνε τις Πεμπτες; Ας τον κρατήσουν μία μέρα.
ΑπάντησηΔιαγραφήΓιατί το έχεις δεί και έχεις άποψη; Είναι πολύ πολύ καλύτερη από άλλες σειρές όπως Γη της ελιάς ακόμα και το Σασμό οπότε ας μην προδικάζουμε πριν το δούμε.
ΔιαγραφήKαι η μαγισσα ηταν καλυτερη απο το σασμο και τη γη της ελιας αλλα μέχρι να έρθει πρώτη σταθερά της πήρε 2 μήνες. Οι ψυχοκορες εχουν λιγοτερα επεισοδια και λιγοτερο χρονο για να κερδισουν. Παροτι η καλυτερη σειρά της σεζον δεν θα χτυπήσει τους αλλους.
Διαγραφή