![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgdmUXgAd13SfND3kfsay9_idO1UWYK842uzNMtq4Ycco2R5BuEeBY3cCyaU3AsY4_cqsEy6zXpeabRHbyI-8ekznsX2QlqYRn2gl05-BqnXf_4Jd8hDwID0sqObpft3gykMTIX3OtCml0ZG7hfbyMo6kP6eCs_PCAmtVw4wm1KUP2lrAa1bzCKQCI3Ip4/s16000/tiletheasi-1-1068x619-1.jpg)
Τι έκαναν χθες για εκπομπές (ενημερωτικές και ψυχαγωγικές ) αλλά και τηλεπαιχνίδια;
Ποια προγράμματα ξεχώρισαν με το καλημέρα και ποια δυσκολεύονται;
Πάμε να δούμε αναλυτικά σε όλα τα κανάλια τα καθαρά ποσοστά τηλεθέαση για χθες 12/3/2024 στο δυναμικό κοινό.
Η ελληνική ταινία στην ΕΡΤ3 έκανε 8% σε ένα κανάλι που κάνει 1%. Άθλος!
ΑπάντησηΔιαγραφήΤο 8% στο γενικό σύνολο για την ελληνική ταινία της ΕΡΤ3 είναι εντυπωσιακό. Γενικά η επιλογή αυτή αποδίδει εξαιρετικά κάθε μέρα στον σταθμό και δημιουργεί συνήθεια. Προβάλλονται, μάλιστα, λιγότερο γνωστές ταινίες, κάποιες εκ των οποίων δεν θεωρούνται τόσο μαζικής κατανάλωσης. Αλλά η δημιουργία συνήθειας στους τηλεθεατές είναι μεγάλο πράγμα. Εύγε.
ΑπάντησηΔιαγραφή