Από αναβολή σε αναβολή πάει το τηλεπαιχνίδι της Αννίτας Πανια στο καθημερινό πρόγραμμα του Open.
Μπορεί οι ζωντανές μεταδώσεις το Σαββατοκύριακο όχι μόνο να ξεκίνησαν αλλά σημειώνουν και ικανοποιητικά ποσοστά τηλεθέασης, αλλά στις εγγραφές διαπιστώνονται προβλήματα και καθυστερήσεις.
Αυτό οδήγησε τους υπεύθυνους του προγράμματος να αναβάλουν για ακόμη μια φορά την πρεμιέρα του «Next please» τις καθημερινές όπου θα μεταδιδόταν αμέσως μετα την εκπομπή της Κατερίνας Ζαρίφη «Οδός Ζαρίφη 2».
Ετσι πριν από λίγο αναβλήθηκε η έναρξη του παιχνιδιού την ερχόμενη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου και κανείς δεν ξέρει πότε θα συμβεί αυτό.
Γράφει η Τίνα Μεσσαροπούλου (tinasmess)
Απο την στιγμη που θα κανει υψηλα νουμερα το Σ/Κ δεν υπαρχει λογος να μπει στην καθημερινη αρενα και μαλιστα μετα απο τη Ζαριφη που σχεδον παντα εχει τηλεθεαση 2-3%
ΑπάντησηΔιαγραφή