Πυρετώδεις οι προετοιμασίες στο J2US, καθώς αναμένεται να βγει σύντομα στον αέρα και ήδη έχουμε τα πρώτα ονόματα που δέχθηκαν κρούση για το σόου.
Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες της εκπομπής Fay’s Time και το ρεπορτάζ του Αλέξανδρου Κατσαρίδη το J2US αναμένεται να κάνει πρεμιέρα στον ALPHA στα μέσα Μαρτίου.
Τα πρώτα ονόματα που είναι κοντά με ένα τρόπο στην εταιρεία παραγωγής του Νίκου Κοκλώνη και δέχθηκαν κρούση για το το J2US είναι η Ελίζαμπεθ Ελέτσι, ο Γιώργος Ασημακόπουλος, ο Δημήτρης Κόκοτας, η Τραϊάνα Ανανία σε ρόλο coach, η Μαρία Καρλάκη αλλά και η Μαρία Ιωαννίδου.
αλλη μια μονοψηφια αποτυχια για την barking φετος.
ΑπάντησηΔιαγραφήΜα αυτό δεν κάνει ποτέ μονοψήφια. Γιατί να κάνει τώρα;
ΔιαγραφήΟι παραγωγές του Ατζούν φαίνονται αριστουργήματα μπροστά σε αυτές της Barking, αλλά ο Σκάι έχει τη Σκορδά και την Μπακοδήμου που προτιμούν την προώθηση των παραγωγών της Barking και όχι του Ατζουν.
ΑπάντησηΔιαγραφήΓια πες ενα αριστουργημα του ατζουν, γιατι εδω πεφτει γελιο….
ΔιαγραφήΔεν είμαι αυτος που είπε για το αριστουργημα του Ατζουν αλλα μπροστά στα σόου του Κοκλώνη του Ατζουν ειναι καλυτερα. Τα καλύτερα ριάλιτι βέβαια τα κάνει το σταρ. Κανει ακομα και δακρύβρεχτο ριάλιτι με ποιοτητα.
ΔιαγραφήΤου Κοκλώνη για μένα τα σόου του δεν βλέπονται. Ο μονος λογος που εχω δει μια δυο φορές ήταν για να σχολιάσω και να συμμετάσχω στην κληρωση για το iphone.