Πολύ καλές επιδόσεις, με σημαντική άνοδο, κατέγραψε η εκπομπή «ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ» με τον Νάσο Γουμενίδη, την Κυριακή 28 Ιανουαρίου, σημειώνοντας τα μέχρι τώρα καλύτερα νούμερα της σεζόν.
Συγκεκριμένα στο σύνολο του κοινού το «ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ» έκανε μέσο όρο 9,6%, ενώ έφτασε και το 14,1% σε τέταρτο, με την εκπομπή να σημειώνει διαρκώς ανοδική πορεία και με τις αποκαλύψεις και τα αποκλειστικά θέματα να έχουν τον πρώτο ρόλο. Η αυτοψία του Νάσου Γουμενίδη στο Μεσολόγγι και τα όσα συγκλονιστικά αποκάλυψε για τη δολοφονία του Μπάμπη, έφεραν το «ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ» ψηλά στους πίνακες τηλεθέασης, κρατώντας αμείωτο το ενδιαφέρον του τηλεοπτικού κοινού.
«ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ» με τον Νάσο Γουμενίδη, κάθε Σαββατοκύριακο στις 13:40 στο OPEN
#epitopou
Αρχισυνταξία – Υπεύθυνος θεμάτων : Δημήτρης Πώποτας
Βοηθός Αρχισυντάκτη: Ελίνα Κοτανίδου
Σκηνοθέτης: Άρης Λυχναράς
Συνεργάτες: Νίκος Νικητέας, Τζώρτζια Συρίχα
Δημοσιογραφική ομάδα: Νίκος Νικολετάκης, Θόδωρος Στέφος, Μαρία Περδικέα
Σοβαρά τώρα; Έβγαλαν δελτίο τύπου όχι για κάποια πρωτιά αλλά επειδή μία μέρα ανέβηκαν τα νούμερα κι αυτό επειδή έλειπε από τον ανταγωνισμό η πάντα πρώτη Γερμανού και επειδή έπαιξαν ένα θέμα επικαιρότητας που απασχολεί αρκετά και φέρνει νούμερα και μεγαλύτερα μάλιστα σε άλλες εκπομπές; Είναι για γέλια.
ΑπάντησηΔιαγραφήκαλε πατε καλα; ποια ανοδικη πορεια λετε; ελειπε η ναταλια κ εκανε νουμερα κ παλι μονοψηφια. το αλλο σκ να βγαλει δελτιο τυπου το οπεν για το 2.5%. ντροπη και αισχος
ΑπάντησηΔιαγραφήΓια γέλια.
ΑπάντησηΔιαγραφήΤο είδαμε και αυτό!!! Καμία σοβαρότητα πλέον στα κανάλια. Μας περνάνε για βλάκες.
ΑπάντησηΔιαγραφήΌσο και να προσπαθείς να κάνεις τα νούμερα του "Αποκαλυπτικά", δεν θα το καταφέρεις.
ΑπάντησηΔιαγραφή