Βασική προτεραιότητα του OPEN είναι πρώτα η Αννίτα Πάνια και η εκπομπή της και μετά το πρωινού του Σαββατοκύριακου, με το κανάλι να μην σκέφτεται προς το παρόν άλλα πρότζεκτ για το 2023, κι αυτό μετά τις εκ νέου αναβολές των παραπάνω εκπομπών.
Όπως αποκάλυψε o Αλέξανδρος Κατσαρίδης στο “Fays Time”, η εκπομπή θα είναι καθημερινή και προορίζεται για την απογευματινή ζώνη του σταθμού. Όμως, υπάρχουν 4+1 αγκάθια: Πλατό, συνεργάτες και εμπορικές τοποθετήσεις αλλά και οι τελικές υπογραφές στη συμφωνία της εταιρίας παραγωγής με την ιδιοκτησία του καναλιού.
Για τους παραπάνω λόγους, η εκπομπή της Αννίτας Πάνια στο OPEN προορίζεται για το τέλος του Νοεμβρίου ή ενδεχομένως αρχές Δεκεμβρίου. Μάλιστα, όπως τόνισε ο Αλέξανδρος Κατσαρίδης, το δελτίο ειδήσεων του σταθμού και το τμήμα ενημέρωσης του OPEN, δεν θέλει να παίρνει το lead in από την εκπομπή αυτή, χωρίς όμως να γίνονται… γνωστοί οι λόγοι.
H barking με τα ποσοστά τηλεθέασης του Νάσου της Τσολάκη κ της Ζαρίφη έπιασε το στόχο που είχε; γιατί με 2-5% που κάνουν αυτές οι εκπομπές μιλάμε για παταγωδη αποτυχία
ΑπάντησηΔιαγραφήΛογικό είναι, αλλά ας πρόσεχαν
ΑπάντησηΔιαγραφήΌταν τις υπόγραφε ο Κοκλώνης 2ετές συμβόλαιο οι του OPEN δεν είχαν άποψη γι' αυτό;
ΑπάντησηΔιαγραφήΗ Πάνια είναι ταυτισμένη στα μάτια του κοινού με τα παρατράγουδα, το χρυσό κουφέτο, πιο λούμπεν καταστάσεις. Οτιδήποτε άλλο κάνει δεν μπορεί να πετύχει. Μόνο εκπομπές με χαβαλέ, πιο φευγάτους καλεσμένους, κοινό στο πλατό θα της ταίριαζαν.
ΑπάντησηΔιαγραφή