Ο Άκης Πετρετζίκης συνεχίζει τη φετινή χρονιά στον Alpha αυτή τη φορά όμως έχοντας διπλή παρουσία με δύο εκπομπές στο κανάλι.
Όπως μεταφέρει η RealNews, ο ίσως πιο δημοφιλής μάγειρας της χώρας μας θα συνεχίσει το Kitchen Lab και τις μαγειρικές του δημιουργίες Κάθε Σαββατοκύριακο στις 16:40 όμως αυτή τη φορά θα αναλάβει και ένα άλλο πρότζεκτ.
Συγκεκριμένα θα δούμε ξανά στην τηλεόραση το «Akis food tour», την ταξιδιωτική μαγειρική εκπομπή την οποία είχαμε δει και πριν από δύο χρόνια στο κανάλι και η οποία θα κάνει πρεμιέρα το Σάββατο στις 11 Νοεμβρίου.
Για ακόμη μία χρονιά, ο Άκης Πετρετζίκης αποδεικνύεται για ακόμη μια φορά πρωτοπόρος στο είδος του…
Λογικά είναι γυρίσματα καιρό τα επεισόδια και τα είχαν στο συρτάρι
ΑπάντησηΔιαγραφήΤι πρωτότυπο;;; δεν το έχουμε ξαναδεί από κανένα Μαμαλάκη ας πούμε. Ρε μας δουλεύετε;
ΑπάντησηΔιαγραφή