![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJCHtJ-8iiKYHvg2z-F0bdL2JE7a3vpCiHfz6Z_GrUP7CrReMFIkUvcZ_TqgOV7rmizqZW_dHRJ2wBUnIHwT3XWYV93pc9VMHEBbCnfGKZiwo1JGC8Hg1fiJ225rfUWW987MVeiSe3BECoBnLTB7K08LlY2-Nlo1CQWEKy-HTFyw3h_CWknCleZmp-On0/s16000/royk_zoyk.jpg)
Πάμε να δούμε τα ποσοστά τηλεθέασης:
Πρόγραμμα- 18/54
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) 13,2
ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ 16,4
ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) 9,2
ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ (Ε) 15,7
T-LIVE 8,6
ΕΛΕΝΗ 7,7
ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) 6,6
ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ 10,7
SHOPPING STAR 10,9
ΤΑΙΝΙΑ OPEN 5,8
MY STYLE ROCKS 9,9
ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ 2,3
ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4 5,2
ΜΗ ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗΣ.
*Τα στοιχεία τηλεθέασης είναι κατά προσέγγιση, αφορούν στη χρονική ζώνη μετάδοσης των προγραμμάτων που έχουν δώσει τα κανάλια και είναι ενδεικτικά.
Το Shopping Star έπρεπε να ολοκληρωθεί πέρυσι με την αποχώρηση της Καγιά. Λάθος του Star να το συνεχίσει και ακόμα μεγαλύτερο λάθος της Παπαγεωργίου να το αναλάβει. Έπρεπε το κανάλι να ψάξει για ένα νέο πρόγραμμα που να έχει σχέση με τη μόδα και η Παπαγεωργίου θα έπρεπε να ψάξει για κάτι που να μην συνδέεται με την Καγιά αν τόσο πολύ θέλει να είναι στην τηλεόραση.
ΑπάντησηΔιαγραφήΗ Ζέτα και το Ρουκ Ζουκ αντέχουν ακόμα. Το πρόβλημα του ΑΝΤ1 ξεκινά μετά το τέλος του παιχνιδιού.
Και πέρσι το Σοπινκ σταρ είχε μέρες με οριακά στο 11-12%. Όχι πολλές όμως. Αν μείνει εκεί η Παπαγεωργίου ή πέσει, θα μιλάμε για αποτυχία. Πάντως σαν πρώτη εντύπωση είναι μεν φρέσκια ως παρουσία, αλλά τα σχόλιά της δεν είναι πάντα to the point. Η Καγιά αυτά που έλεγε, ένιωθες ότι θες να τα πεις κι εσύ. Η Παπαγεωργίου δεν το χει αυτό.
ΑπάντησηΔιαγραφή