![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEia4ESA4yLRedp8QEX2VuDxfQWG41W8fnDHnxd2ZyFfJ-G8-QNrf3k6bKvPcYD2UrruNX9ehRb-_saCmi8KvoO-agvNtERGT6gcn-RFY-qt22qUY8agQ6CyZbUZfD1nz89GLSOAYHHzDUhDDbGMMPJ2aSqFNFDHJR2NED7vv0W9hYdYqs4GlnK_DQo97oE/s16000/230615144746_ivan-kolkonis.jpg)
Βήμα-βήμα προχωρά ο νέος σχεδιασμός του ψυχαγωγικού προγράμματος του OPEN, μετά το deal με την Barking Well, που θέτει ως στόχο να “ξεκολλήσει το κανάλι από το 4,5%-5%.
Στόχος των ιθυνόντων είναι με βελτιωτικές κινήσεις να ανεβάσουν την τηλεθέαση του OPEN για τον επόμενο χρόνο τουλάχιστον 2% με 3% , ώστε να διεκδικήσουν και μεγαλύτερο μερίδιο στη διαφήμιση, ενώ, αν πάρουν θετικά δείγματα από την αγορά, ο πήχης θα ανέβει με επένδυση σε μεγάλα projects και στην prime time τόσο με σειρές όσο και με τηλεοπτικά Show.
Η Barking Well έχει στην φαρέτρα διάφορα προγράμματα που θα εξετάσει κυρίως στο Β μισό.
ΠΡΟΣΟΧΗ!
Σχόλια άσχετα με το θέμα,υβριστικά προσβλητικά ή κεφαλαία ,θα διαγράφονται χωρίς καμία εξήγηση.
Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει αποκλειστικά ο συγγραφέας τους και όχι το SITE TVNEA.COM.
Από την στιγμή που ο χρήστης γράφει σχόλιο αποδέχεται τους παρακάτω όρους του Tvnea.com .
Οροι χρήσης Tvnea.com (κάνε κλικ εδώ).
Τα σχόλια δικά σας
Υποβολή Παραπόνων στο email:tvnea@hotmail.com