Ο νέος κύκλος του παιχνιδιού επιβίωσης θα είναι ανάμεσα σε Ελλάδα και Τουρκία.
Η μπλε ομάδα θα είναι οι Έλληνες και η κόκκινη οι Τούρκοι. Όπως μεταφέρει το περιοδικό, Λοιπόν, η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου θα έχει συμπληρωματικό ρόλο και ίσως την δούμε στο τηλεπαιχνίδι του Survivor και στα παρασκήνια, αφού ο Σάκης Τανιμανίδης παραμένει ο κεντρικός παρουσιαστής. Βέβαια, η Κωνσταντίνα μπορεί να παραμείνει στην Ελλάδα μετά το τέλος του My style rocks και να παρουσιάσει το Survivor Πανόραμα. Ό,τι και να κάνει, το σίγουρο είναι πως η συνεργασία της με την εταιρεία παραγωγής του Τούρκου καναλάρχη συνεχίζεται κανονικά...
Queen Dina... Την περιμένει. Μια λαμπρή αναγνώριση στην ατζουν media
ΑπάντησηΔιαγραφήΜπας και δουλεύει τζάμπα για τον Τούρκο; Δεν εξηγείται αλλιώς...
ΑπάντησηΔιαγραφήδεν υπάρχουν άλλες χώρες γύρω μας; Σε πόσα ριάλιτι ακόμα θα δούμε το Ελλάδα-Τουρκία; Λες και μόνο με τους Τούρκους δεν τα πάμε καλά ως χώρα.
ΑπάντησηΔιαγραφήθα επαναλαβει τη λαμπρη πορεια του My style κι εκει! καλο Nomads θα εχουμε κι εκει...
ΑπάντησηΔιαγραφή