Η εκπομπή ,Κάτι ψήνεται, αναμένεται να επιστρέψει σύντομα στις τηλεοπτικές οθόνες, ωστόσο,
μέσα από άλλη συχνότητα. Η ψυχαγωγική εκπομπή προβαλλόταν για πολλά χρόνια από το κανάλι του Alpha, όμως, πλέον αλλάζει τηλεοπτική στέγη. Ο ΑΝΤ1 έχει, πλέον, στα χέρια του τα δικαιώματα του συγκεκριμένου τηλεοπτικού προγράμματος και τα γυρίσματα έχουν ήδη ξεκινήσει. Tο “Κάτι ψήνεται” αναμένεται να βγει στον αέρα στα μέσα Νοεμβρίου(όπως σας έγραψε και το tvnea).Όπως μεταφέρει το ΖappIT, το voice over της εκπομπής θα το κάνει και πάλι ο Γιώργος Χατζηπαύλου.
Φρέσκιες ιδέες στον ΑΝΤΕΝΝΑ! Πλήρης επιβεβαίωση ότι το κανάλι έχει απολέσει την λογική του leader. Εντωμεταξύ και το OPEN στις 20.00 μεταδίδει μαι εκπομπή - κλώνο του κάτι Ψήνεται.
ΑπάντησηΔιαγραφήενω τα υπολοιπα μες στην πρωτοτυπία έτσι; μη λεμε μονο για τον ant1
ΑπάντησηΔιαγραφήΚαλά όλοι κάπως αντιγράφουν και ακολουθούν μόδες αλλά ο αντ1 το χει παρακάνει με αποκορύφωμα το game of love ως απάντηση στο power of love... Ας τολμήσουν και κάτι!
ΑπάντησηΔιαγραφή@Aνωνυμε 6,13, το Game ξεκίνησε να στήνεται πριν το Power, απλώς δεν βγήκε πρώτα...μην μπερδευομαστε
ΑπάντησηΔιαγραφή